Футбольний експерт Іван Гецко про тренерську проблему «Динамо».
«Думаю, так і буде, Ребров стане повноправним головним тренером, - цитує Гецко segodnya.ua. - Але давайте дочекаємося матчу з «Зорею». В турніром плані він нічого не вирішує, але раптом, умовно кажучи, команда програє 0:5? Можливо, у Суркіса була попередня домовленість з кимось із інших кандидатів, наприклад, з Бердиєвим. Але, думаю, її ніщо не заважає скасувати. Це футбол. Сторони напевно передбачали і такий варіант.
Тільки з таким напором, такою старанністю, таким пресингом, які показало «Динамо» в Полтаві, і можна обігрувати «Шахтар». Це говорить про те, що Ребров достукався до гравців. Він зміг залізти їм в душу, вселити їм, що вони неабиякі особистості і можуть давати результат. Він з ними на рівних, тоді як Блохін вважав себе вище за всіх. Ось і вся різниця. Не варто думати, що далі у Реброва не буде проблем. Потрібно обігрувати не тільки на самовіддачі та бажанні, але й на майстерності. Але якщо Суркіс зараз не дасть Сергію шанс, його, думаю, не зрозуміють. Сказали б мені, що «Динамо» очолить Моуріньо, - це так! Але якщо вибирати між Ребровим і Бердиєвим, віддав б перевагу Реброву. З якого, можливо, зросте «український Гвардіола».