Одразу після матчу заключного туру Чемпіонату України «Динамо» - «Зоря» у конференц-залі НСК «Олімпійський» відбудеться прес-конференція за участю президента клубу Ігоря Суркіса та в.о. головного тренера команди Сергія Реброва.
Пріоритетні теми розмови - сьогодення та найближче майбутнє команди, а також - кадрові зміни в ній.