«Збірна Нігеру не відноситься до слабких суперників. Це десь середній суперник. Багато футболістів грають в Європі.
Наші плани - зібратися 19-го, зіграти матч і побажати людям, щоб вони добре відпочили, підготувалися до чемпіонату. Чи будемо переглядати новачків? Звичайно, будемо», - сказав Фоменко у ефірі каналу «Футбол 1».