Фоменко: «Наші плани - зібратися 19-го, зіграти матч і побажати людям, щоб вони добре відпочили»

Динамо Київ 17 Травня, 13:51 763
Фоменко: «Наші плани - зібратися 19-го, зіграти матч і побажати людям, щоб вони добре відпочили»  | 19-27
Тренер збірної України Михайло Фоменко поділився планами на майбутню гру з Нігером.

«Збірна Нігеру не відноситься до слабких суперників. Це десь середній суперник. Багато футболістів грають в Європі.

Наші плани - зібратися 19-го, зіграти матч і побажати людям, щоб вони добре відпочили, підготувалися до чемпіонату. Чи будемо переглядати новачків? Звичайно, будемо», - сказав Фоменко у ефірі каналу «Футбол 1».