Одразу три російських клуба потрапили під жорсткі санкції УЄФА

Світовий футбол 17 Травня, 17:58 637
Одразу три російських клуба потрапили під жорсткі санкції УЄФА   | 19-27
УЄФА назвало клуби, які будуть оштрафовані за недотримання фінансового фейр-плей. Серед них відразу три російських футбольних клуба: «Анжи», «Зеніт» та «Рубін».

На офіційному сайті УЄФА з'явилася інформація про те, що за порушення правил фінансового фейр-плей «Зеніт» буде оштрафований на 12 мільйонів євро. Також скоротиться розмір заявки пітерців на Лігу Чемпіонів зі стандартних 25-и осіб до 22-х.
«Рубіну» прийдеться виплатити суму в розмірі 6 мільйонів євро і скоротити заявку до 21-ї людини.
«Анжи» оштрафований на 2 мільйони євро, і так само як і «Рубін», у наступних сезонах зможуть заявляти тільки 21-у людину на участь в єврокубках.
Але, у разі, якщо клуби виконають умови мирових угод з ліквідації дефіциту своїх бюджетів, половина зазначених сум буде повернута.
Крім російських клубів, під санкції УЄФА потрапили: французький «ПСЖ» , англійський «Манчестер Сіті», турецькі «Бурсаспор», «Галатасарай» і «Трабзонспор», а також болгарський «Левскі».