Домагой Віда: «Нас вітали з повітряними кульками та шампанським». ВІДЕО

Динамо Київ 17 Травня, 18:30 1279
Домагой Віда: «Нас вітали з повітряними кульками та шампанським». ВІДЕО  | 19-27
Домагой Віда розповів про фінал Кубка України хорватському виданню «24sata.hr».

Домагой Віда розповів про фінал Кубка України хорватському виданню «24sata.hr».

- У Києві було свято, нас вітали з повітряними кульками та шампанським. Ми виграли, але я одразу ж пішов до своєї кімнати спати, як абсолютний герой у фіналі Кубка України.

«Шахтар» забив двічі. Але перший гол у свої ворота, а другий «чистий».

Після гри у роздягальню увійшов президент і привітав нас, але він не був на святкуванні. Насправді, кілька днів тому, померла його мати. Я радий, що нам, принаймні вдалося хоч трохи підняти йому настрій...

Кубок міг пройти без глядачів, але наші вболівальники змогли домогтися зворотного.

Ситуація в країні дуже напружена, але я вважаю, що все закінчиться добре, не буде ніякої війни, - підсумував Віда.