Голкіпер «Динамо» Денис Бойко, який повинен був вийти в основі киян на матч Ліги Європи з «Лугано», отримав травму на розминці.
Замість нього місце в воротах «біло-синіх» зайняв Георгій Бущан, пише «Динамоманія».
Голкіпер «Динамо» Денис Бойко, який повинен був вийти в основі киян на матч Ліги Європи з «Лугано», отримав травму на розминці.
Замість нього місце в воротах «біло-синіх» зайняв Георгій Бущан, пише «Динамоманія».