На трибунах присутні були усього 1281 вболівальник.
Тому, що матч проходив на стадіоні у Сенкт-Галлені, в 400 км від домівки «Лугано», а місцевим жителям Ліга Європи виявилась не дуже цікавою.
З боку «Динамо» до Швейцарії прибуло півсотні фанатів.

На трибунах присутні були усього 1281 вболівальник.
Тому, що матч проходив на стадіоні у Сенкт-Галлені, в 400 км від домівки «Лугано», а місцевим жителям Ліга Європи виявилась не дуже цікавою.
З боку «Динамо» до Швейцарії прибуло півсотні фанатів.
