Гендиректор «Анжі»: «Хотілося б, щоб Алієв залишився у нас»

Динамо Київ 18 Травня, 10:50 993
Гендиректор «Анжі»: «Хотілося б, щоб Алієв залишився у нас»    | 19-27
Генеральний директор «Анжі» Магомед Ісаєв повідомив, що махачкалінський клуб дуже хоче, щоб український півзахисник Олександр Алієв залишився в команді, але в той же час він відзначив, що поки стовідсоткової ясності в цьому питанні немає.

Генеральний директор «Анжі» Магомед Ісаєв повідомив, що махачкалінський клуб дуже хоче, щоб український півзахисник Олександр Алієв залишився в команді, але в той же час він відзначив, що поки стовідсоткової ясності в цьому питанні немає.

«Я можу сказати одне: Саша за ці кілька місяців показав себе в «Анжі» з найкращого боку. Це гравець дуже високого рівня. Ми дуже хотіли б, щоб він залишився в «Анжі». Але поки стовідсоткової ясності в цьому питанні немає», - цитує Ісаєва «Чемпіонат».