Із Києва перуанець відправився в Париж, звідки вилетів в Сан-Паулу, а вже звідти прибув у Монтевідео, де і проходить тренувальний табір його національної збірної.
Також Самбрано поскаржився на відсутність ігрової практики в «Динамо».
Із Києва перуанець відправився в Париж, звідки вилетів в Сан-Паулу, а вже звідти прибув у Монтевідео, де і проходить тренувальний табір його національної збірної.
Також Самбрано поскаржився на відсутність ігрової практики в «Динамо».