– Дуже довго «Динамо» не могло забити, навіть здалося, що повернулася проблема із реалізацією. У чому причина?
– Та ні в чому. Ми грали в свою гру, в перерві нам сказали «нічого страшного», що 0-0, треба далі грати, терпіти, розхитувати суперника і обов’язково за’бємо.
– Можете підсилити гру «Динамо»?
– Для молодого гравця головне, щоб йому довіряли та випускали. На полі він має робити свою справу.
– Як знайшли в собі сили після Кубку?
– Потрібно чемпіонат грати до останнього, до останньої гри. Ну і що, що виграли Кубок? Багато енергії, емоцій викинули. Головне, що зараз вийшли і так само грали.