Екс-тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін привів свою команду до медалей чемпіонату.
В останньому турі азербайджанської першості «Габалі» потрібно було перемагати вдома аутсайдера турніру «Сумгаїт» і сподіватися на помилки «Нефтчі». З другим пунктом програми був повний порядок - бакинці весь другий тайм матчу із «Сімургом» грали в меншості і навряд чи могли багато про що мріяти.
А от самі «габалінці», відігравши швидко пропущений гол, ніяк не могли засмутити голкіпера гостей ще раз. Порятунок прийшов тільки на 86 хвилині, коли відзначився Ебесіліо. А на другій доданій до матчу хвилині Афолабі поховав надії гостей на отримання «донорських грошей» - 3:1!
Зазначимо, що підопічні Сьоміна перед тим, як піти на зимову паузу, претендували на золоті медалі. Але з приходом у команду зіркового Марата Ізмайлова колектив посипався, раз за разом втрачаючи очки. Якимось дивом російському фахівцеві вдалося налагодити гру, і «Габала» потужно викотилася на фініш, вигравши п'ять матчів із шести.
«Габала», випередивши «Нефтчі» на одне очко, вперше у своїй історії виграла бронзові нагороди чемпіонату Азербайджану.
Втім, бакинці можуть помститися команді з курортного містечка, обігравши її у фіналі Кубка країни.
Додамо, що контракт із Сьоміним був підписаний за схемою «1+1». Зараз екс-тренера «Динамо» активно сватають у «Спартак». Чи захоче Сьомін продовжувати угоду?