«Динамо» провело тренування двома командами

Динамо Київ 11 Жовтня, 09:44 1411
«Динамо» провело тренування двома командами | 19-27
Київське «Динамо» провело тренування двома командами. До гравців, які не були викликані в національні збірні, приєдналися футболісти молодіжного складу.