Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва. ВІДЕО

Динамо Київ 18 Травня, 17:55 1777
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва. ВІДЕО   | 19-27
Після матчу «Динамо» - «Зоря», головний тренер киян Сергій Ребров прокоментував гру своєї команди

Після матчу «Динамо» - «Зоря» головний тренер киян Сергій Ребров прокоментував гру своєї команди

- Було важко мотивувати хлопців на гру, яка для нас нічого не вирішувала. Особливо після такої гри за Кубок, проти «Шахтаря». Я задоволений тим, що гравці змогли зібратися та забити голи. Ми могли виграти й з більш великим рахунком, але не реалізували моменти, які в нас були. Вважаю, що ми заслужили на цю перемогу.

- Яка ситуація із Відою?

- На жаль, у Віди мікро надрив м`язу. Завтра він летить у Хорватію, в розташування своєї збірної - після діагностування і стане відомо, на скільки він вибув із гри.

- З чим пов`язана відсутність Гусєва, Драговича, Ленса, Мбокані?

- В сьогоднішньому матчі були відсутні деякі гравці основи - їх не було через проблеми зі здоров`ям. Ленс отримав побутову травму, Мбокані останні тури грав на уколах - його мучив біль у голеностопі. Те ж саме і з Драговичем - він особисто попросив мене відпустити його з матчу проти «Зорі» через біль у плечі. До того ж, у нас з`явилася можливість випустити на гру молодих гравців, які сьогодні довели свою спроможність на полі.

Фото: Ілля Губань

Відео: sport.ua