«Ультрас Динамо, Карпат, Ворскли, Чорноморця, Зорі, Металіста, Таврії, Оболоні, ЦСКА, Нафкома, Десни та, мабуть, ще кількох клубів запалили піро в знак єдиної і неподільної України.» - написали Динамівські ультрас у себе на сторінці у «Вконтакте».






«Ультрас Динамо, Карпат, Ворскли, Чорноморця, Зорі, Металіста, Таврії, Оболоні, ЦСКА, Нафкома, Десни та, мабуть, ще кількох клубів запалили піро в знак єдиної і неподільної України.» - написали Динамівські ультрас у себе на сторінці у «Вконтакте».





