- Це дійсно велика відповідальність, будемо старатися покращити результати команди, адже зрозуміло, що всі незадоволені результатами в цьому сезоні, навіть незважаючи на перемогу в Кубку України. Потрібно готуватися, багато працювати. «Динамо» зараз не на тому рівні, на якому воно повинно бути. Будемо працювати.
Тих гравців, які знаходяться в оренді, я вважаю, потрібно взяти на збір, перевірити, тому що вони дуже добре проявили себе у своїх командах. Потрібно подивитись, наскільки вони виросли. Якщо вони нам підійдуть, то ми із задоволенням повернемо їх до команди.
Стосовно Шовковського, у якого закінчується контракт, то я можу сказати, що незважаючи на свій вік, він демонструє гру дуже високого рівня. Я не думаю, що для голкіпера 39 років є великою проблемою, - заявив Ребров.