Олег Гусєв розповів, про що він спілкувався із вболівальниками «Шахтаря». ВІДЕО

Динамо Київ 18 Травня, 19:43 9080
Олег Гусєв розповів, про що він спілкувався із вболівальниками «Шахтаря». ВІДЕО     | 19-27
Олег Гусєв в інтерв`ю журналістам програми «Великий футбол» розповів чому у фінальному матчі Кубку України він підійшов до ультрас «Шахтаря».

- Я висловив їм свою подяку, за їхню позицію. Їм зараз важко в цьому регіоні. Я підійшов і сказав: «Спасибі, що ви такі, які ви є». Вони відповіли мені взаємністю.

- Ти підійшов відразу, як тільки почув їхні гасла?

- Ні, я сам підійшов, бо знаю як їм зараз там важко. Це не позиція «Динамо» або когось, це була моя особиста позиція. Прийшов, подякував їм. Вони попросили: «Якщо можна, то зроби так, щоб наші футболісти підійшли до нас після гри». Я відповів, що не можу зробити так, щоб їхні підійшли, але наші підійдуть. І ви бачили, що наші футболісти підійшли.