Олександр Денисов: «Блохін був «поганим поліцейським»

Динамо Київ 18 Травня, 21:01 1252
Олександр Денисов: «Блохін був «поганим поліцейським»  | 19-27
Ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов висловив свою думку стосовно атмосфери в «Динамо».

«Не розумію, чому не розлучилися з Блохіним ще взимку, а дотягли до повної катастрофи.

Складається враження, що поки Олег Володимирович був тренером, він був «поганим поліцейським», добрим був у роздягальні Сергій Ребров. І може бути, це також допомогло абсолютно плавно перейти в те, що у Реброва з першого дня склалася хороша атмосфера.»