Ексклюзивне інтерв`ю Ігоря Суркіса. ВІДЕО

Динамо Київ 18 Травня, 21:23 3653
Ексклюзивне інтерв`ю Ігоря Суркіса. ВІДЕО       | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс дав ексклюзивне інтерв`ю, у якому розкрив питання, які зараз найбільше хвилюють вболівальників киян.

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс дав ексклюзивне інтерв`ю журналісту програми «ПроФутбол» на телеканалі 2+2, у якому розкрив питання, які зараз найбільше хвилюють вболівальників киян.

ПРО СЕРГІЯ РЕБРОВА

Я вів переговори з хорошими тренерами, які чогось досягли у своєму житті і отримав однозначні відповіді: «Ви не знаєте, який у вас буде футбол і чи буде він взагалі через те, що відбувається в країні. Ніхто не приїде»

Але Ребров - це не «чарівна паличка», яку я призначив тому, що потрібно було когось призначити. Він - інтелектуал, знає іноземні мови, знає підхід до гравців. І найголовніше - те, що стало останньою краплею для мого рішення: до мене у п`ятницю прийшов Мбокані та від імені легіонерів «Динамо» сказав, що Ребров - саме та людина, з якою гравці хотіли би працювати, що вони його розуміють, бо він розмовляє з ними на зрозумілій мові, все пояснює, що їм цікаво з ним працювати. Для мене це було дуже важливо. Ребров - молодий, талановитий. Хотілося, щоб він довів, що я зробив правильний вибір.

Я хотів би озвучити завдання для команди: тільки боротьба за перше місце, виграш Кубку та Суперкубку країни, потрапляння у Лігу Чемпіонів. Гра у Лізі Чемпіонів - це головна умова. При інших розкладах тренер може шукати собі іншу роботу.

Він хоче навчатися. От, наприклад, в зимове міжсезоння відпочивав головний тренер, відпочивали гравці, а Ребров поїхав дивитися гру «Манчестер Сіті», стежити, навчитися чомусь. Після цього він поїхав на тренувальний процес «Борусії» Дортмунд. Він шукає можливості стати ТОП-тренером.

ПРО МЕХМЕДІ

У «Фрайбурга» є право зо 30 травня викупити Мехмеді за 6 млн євро і я думаю, що вони цим правом скористаються. Чомусь, я в цьому впевнений, хоча хотілося б такого футболіста мати у своїй команді. Не можна робити з футболіста універсала. Коли ми його брали, він повинен був грати фентрфорварда. Тоді б він і у нас показував ту гру, яку зараз показує у «Фрайбурзі».

ПРО БЕЗУСА

Якщо у Безуса є зайва вага, то він й не грає. Він повинен переглянути своє відношення і прийти з нормальною ігровою вагою. Тоді він буде грати. Він сам себе покарав. А то вони думають, що підписали гарні контракти, купили квартири в Києві, одружилися і можна розслабитися? А вболівальники не розуміють, чому Безус не грає. А Безус знизив вимоги до себе. А от Макаренко - навпаки.

З Ребровим було оговорено, що в його руках як покарання, так і заохочення гравців.

ПРО КУБОК УКРАЇНИ

Виграш був потрібен як «Динамо», так і «Шахтарю». Бо ви ж розумієте, що багато перемог не буває. Ця перемога в першу черзу була важлива психологічно. Але, звичайно, цей трофей не дуже окрасив цей сезон, який я називаю провальним.

ПРО БЛОХІНА

Я казав Олегу Володимировичу, що якщо не створити колектив єдинодумців, якими б дорогими та професіональними не були гравці, нічого не вийде. Я нікого не звинувачую, крім самого себе. Якщо посіли четверте місце - то це означає, що з тренером саме я не вгадав. Те, що Блохін говорив про нерозуміння через те, що легіонери не знають російської чи української мови - не виправдання. У команді було достатньо перекладачів. Якщо ти хочеш чогось добитися, то ти повинен працювати не 8 годин на добу, а 24 години на добу.

Ні в якому разі не буду говорити, що Олег Володимирович - поганий тренер та не буду оцінювати тренерську кваліфікацію. Йому не вдалося з тих гравців, яких він сам хотів бачити, створити боєздатний колектив. Матч з «Чорноморцем» та з «Шахтарем» доказав мені, що футболісти можуть виконувати ту тактику, яку тренер бачить для досягнення результату. Це було продемонстровано.