– Це радість для мене, тому що це дійсно велика відповідальність перед командою та вболівальниками, які від тебе чекають багато речей. Будемо старатись робити це, працювати. Я постараюся працювати чесно і гідно виконувати свої обов’язки.
Ось тільки що прийшов до роздягальні президент і оголосив про це.
– Як сприйняли футболісти?
– Не плакали, ніби. Нормально. В Україні завжди було достатньо хороших футболістів. Були легенди, які прославляли свою Батьківщину. Потрібно давати шанс молодим, як це було сьогодні.
– Як вдалося знайти підхід до легіонерів?
– Не знаю. Якимись людськими якостями. Я сам був легіонером довгий час та розумію як це, коли ти граєш далеко від своєї батьківщини та своїх близьких. Іноді їм потрібні просто слова підтримки і цього достатньо.
– Перемога в Кубку України дозволила вам грати напряму в груповому етапі ЛЄ? Це важливо?
– Звісно, важливо одразу потрапити до групи без ігор кваліфікації. Думаю, якби були ігри кваліфікації – нічого страшного. Ті матчі пішли б нам навіть на користь. Але якщо потрапили в групу – чудово.