Сергій Ребров: «Постараюся працювати чесно і гідно виконувати свої обов’язки»

Динамо Київ 19 Травня, 05:57 1725
Сергій Ребров: «Постараюся працювати чесно і гідно виконувати свої обов’язки»   | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував дав коментар «Профутболу» після свого призначення керманичем «біло-синіх».

– Це радість для мене, тому що це дійсно велика відповідальність перед командою та вболівальниками, які від тебе чекають багато речей. Будемо старатись робити це, працювати. Я постараюся працювати чесно і гідно виконувати свої обов’язки.

Ось тільки що прийшов до роздягальні президент і оголосив про це.

– Як сприйняли футболісти?

– Не плакали, ніби. Нормально. В Україні завжди було достатньо хороших футболістів. Були легенди, які прославляли свою Батьківщину. Потрібно давати шанс молодим, як це було сьогодні.

– Як вдалося знайти підхід до легіонерів?

– Не знаю. Якимись людськими якостями. Я сам був легіонером довгий час та розумію як це, коли ти граєш далеко від своєї батьківщини та своїх близьких. Іноді їм потрібні просто слова підтримки і цього достатньо.

– Перемога в Кубку України дозволила вам грати напряму в груповому етапі ЛЄ? Це важливо?

– Звісно, важливо одразу потрапити до групи без ігор кваліфікації. Думаю, якби були ігри кваліфікації – нічого страшного. Ті матчі пішли б нам навіть на користь. Але якщо потрапили в групу – чудово.