«Динамо» вийде із відпустки 17 червня

Динамо Київ 19 Травня, 06:02 1798
«Динамо» вийде із відпустки 17 червня  | 19-27
Головний тренер Динамо Сергій Ребров розповів про найближчі плани команди та про продовження контракту з Шовковським.

Головний тренер Динамо Сергій Ребров розповів про найближчі плани команди та про продовження контракту з Шовковським.

«17 червня ми збираємось на медобстеження, 18 летимо на перший збір. Ті, футболісти, які задіяні в збірних, приєднаються до нас дещо пізніше. Інші 19 вилітають на збір в Австрію. Там будуть до 3-го і другий збір до до 23-го числа – до Суперкубку України. Ніхто з футболістів до мене не підходив. Всі в хорошому настрої пішли до відпустки.
Щодо Шовковського, то в нього закінчується контракт. Це питання до Ігоря Михайловича. Це воротар дуже високого рівня, не зважаючи на вік. І для воротаря 39 років – це не проблема».