Футбольний експерт Сергій Нагорняк в ефірі «Профутболу» прокоментував перемогу «біло-синіх» в Кубку України.
«Я не очікував, що «Динамо» Реброва за такий короткий термін зможе продемонструвати такий футбол. Перший тайм – найкращий за останні декілька років. Здорово відіграли. Гру можна розділити на три частини: перша – тайм «Динамо», друга: хвилин 15 «Шахтаря» і третя: як такого футболу не було.
Матчі з Полтавою, «Металургом» були дуже складними, але «Динамо» поступово виходить з кризи.