Сергій Ребров, який сьогодні офіційно підпише 3-річний контракт з київським «Динамо», буде отримувати, за чутками, $600 - $700 тисяч на рік, що в чотири рази менше, ніж була ставка у екс-наставника команди Олега Блохіна.
Як повідомляє vesti.ua, завдання Реброва - виграти чемпіонат і Кубок України. Задачі на єврокубки будуть озвучені пізніше - вже після знайомства з суперниками по групі ЛЄ, куди кияни потрапили завдяки перемозі в Кубку України і п'ятому місцю «Севільї» в Прімері.
Для порівняння, у «Тоттенхемі», в якому Ребров грав після відходу з «Динамо», він заробляв
1 250 000 фунтів на рік.