- Правильно зробили. Він знає динамівську кухню. Це великий плюс. Варіанти з-за кордону? Бердиєв? До нас вже звідти приходили. І чим це закінчувалося? При Реброві видно: тренер почав працювати з командою. Є настрій, люди стали розуміти, за який клуб вони грають. При Блохіні цього не було, - цитує Чанова segodnya.ua.
- Реброву - 39...
- А в якому віці прийняв «Динамо» Лобановський? А скільки було Віллашу-Боашу, коли він виграв ЛЄ? Не такий вже Ребров і молодий.
- Чи не «з'їдять» його?
- Ні-ні. Він пройшов хорошу школу. Якщо його не «з'їли» як футболіста, то як тренера не «з'їдять» тим паче.