Колишній футболіст збірної України Євген Левченко прокоментував призначення Сергія Реброва головним тренером «Динамо».
«Грамотне рішення керівництва «Динамо». Сподіваюсь, Сергію Реброву дадуть карт-бланш і він зможе побудувати конкурентноспроможну команду!», - написав Левченко у своєму Twitter.