Команді потрібна ваша підтримка! 24 жовтня, 22:00, НСК «Олімпійський»!
Підтримай «Динамо» у матчі Ліги Європи!
Вже за тиждень динамівці у третьому турі групового етапу Ліги Європи зустрінуться з данським «Копенгагеном»!