Франков: «Молитися на зарубіжних зірок, які зараз з жахом дивляться на нас?!»

Динамо Київ 19 Травня, 13:17 1418
Франков: «Молитися на зарубіжних зірок, які зараз з жахом дивляться на нас?!»     | 19-27
Артем Франков у своїй конференції на matchday.com.ua про доцільність призначення Сергія Реброва на пост головного тренера «Динамо».

Артем Франков у своїй конференції на matchday.com.ua про доцільність призначення Сергія Реброва на пост головного тренера «Динамо».

«Подивимося! Адже тут не тільки «гірше бути не може» спрацювало, а й реально всі забігали. Розумію, що це може бути чисто психологічним, моментним впливом, допускаю. Ну а як перевірити? Тільки молитися на зарубіжних зірок, які зараз з жахом дивляться на нас?!

Хто ж не хвилюється в такій ситуації... Але єдиний спосіб реалізувати своє бачення - купити клуб і тоді вже його реалізувати.

Вибачення перед уболівальниками... Напевно, ІМС не вважає потрібними їх вимовляти, залишаючи це Блохіну - аргумент, що він-то вклав у клуб стільки, що претензії не за адресою, працює, нікуди не дівається. Так, нам хочеться вигравати. Йому - теж.

Лірика? Так. Але що тут пропонувати і який вибір всіх задовольнив би? Відхід Суркіса? Він не кине «Динамо» хоча б тому, що воно йому належить. Від переговорів з інвестицій давно не відмовляється. Прийде в «Динамо» хтось інший? Ми його приведемо? У нас є вихід?

Подивимося, чи вдасться Реброву витіснити Чохонелідзе. Якщо серйозно, питань завжди багато. Але я дійсно саме зараз не готовий голосувати за імпортного тренера. Півроку тому був за нього обома руками, так - зараз занадто багато що змінилося. До того ж - головне! - Ребров дав підстави повірити в нього.

А в одноосібно керованому клубі - не забувайте, що в «Реалі» є влада сосіос! - завжди рішення буде приймати президент. Всі нарікання і поради, яким би авторитетним не був тренер - виключно добровільні».