«Хочу зробити комплімент «Динамо» за перший тайм. Я в цьому сезоні не пам'ятаю, щоб так возили «Шахтар», як це зробило «Динамо» у першому таймі. Може, не стільки возило, але... Тут справа в грі, в градусі гри. «Шахтар» - команда, яка вміє контролювати м'яч і знає прекрасно, як це робити, але Ребров був до цього готовий. «Динамо» відіграло в фантастичному темпі. «Динамо» відіграло просто фантастично з точки зору пресингу і роботи з м'ячем. Я такого Беланда не бачив за весь сезон. Мбокані, який скаржився на здоров'я, теж відіграв здорово. Те, що українці мотивовані - це зрозуміло», - цитує Вацко shahta.org.
«Що мені сподобалося в цій ситуації, було багато розмов перед кубком, що «Динамо» має зіграти за свого тренера - за Реброва. Я побачив, що команда відіграла за свого тренера. Це впало в очі.
Ну, і далі - вміння відстояти позитивний результат. Команда дуже серйозно ставилася до стандартів. У «Шахтаря» дуже мало слабких місць, які можна використовувати, і стандарти - це місце, через яке можна вколоти «Шахтар».