Хомченовський: «Проти таких команд, як київське «Динамо», завжди грати непросто»

Динамо Київ 19 Травня, 13:55 1184
Хомченовський: «Проти таких команд, як київське «Динамо», завжди грати непросто»   | 19-27
Півзахисник луганської «Зорі» Дмитро Хомченовський прокоментував минулий матч проти київського «Динамо».

«Проти таких команд, як київське «Динамо», завжди грати непросто. Особливо, коли граєш на їх стадіоні.

В принципі, перший тайм ми провели непогано. Зберегли свої ворота в недоторканності, намагалися пресингувати, зустрічати суперника на його половині поля, не дати киянам розвинути швидкі атаки. В принципі, в першій 45-хвилинці нам це вдавалося.

У другій половині зустрічі «динамівці» заграли ще активніше. Після того, як вони забили гол, гра у нас не пішла . Хоча, до того, як кияни відкрили рахунок, ми теж мали моменти. Шкода, що програли», - відзначив Хомченовський у інтерв'ю для офіційного сайту «Зорі».