«Проти таких команд, як київське «Динамо», завжди грати непросто. Особливо, коли граєш на їх стадіоні.
В принципі, перший тайм ми провели непогано. Зберегли свої ворота в недоторканності, намагалися пресингувати, зустрічати суперника на його половині поля, не дати киянам розвинути швидкі атаки. В принципі, в першій 45-хвилинці нам це вдавалося.
У другій половині зустрічі «динамівці» заграли ще активніше. Після того, як вони забили гол, гра у нас не пішла . Хоча, до того, як кияни відкрили рахунок, ми теж мали моменти. Шкода, що програли», - відзначив Хомченовський у інтерв'ю для офіційного сайту «Зорі».