Захисник київського «Динамо» пригадав забиті голи у ворота донецького «Шахтаря».
- Ці голи принесли незабутні відчуття, але, що більш важливо, ми перемогли «Шахтар» і перервали їх домінування, а також нарешті привезли Кубок до Києва після семирічної перерви, - повідомляє «Про Динамо».
Ситуація в Україні? Оскільки у мене контракт з «Динамо», я не думав про зміну клубу у зв'язку з цими подіями. Однак ви ніколи не знаєте, що станеться в майбутньому. Сподіваюсь, в країні все стане на свої місця. Принаймні, у Києві ситуація уже не так небезпечна, як, наприклад, в Донецьку, де грають Срна і Едуардо. Маю надію, що там також усе заспокоїться і не буде жодних військових дій, - приводить слова Віди хорватське видання Tportal.