Віді на відновлення знадобиться близько трьох тижнів

Динамо Київ 19 Травня, 15:45 709
Віді на відновлення знадобиться близько трьох тижнів     | 19-27
Захисник київського «Динамо», який відбув у розташування збірної Хорватії, вже там буде заліковувати пошкодження, яке він отримав у останньому матчі УПЛ цього сезону проти «Зорі».

- Ще на початку гри Віда отримав дуже жорсткий удар по м'язу задньої поверхні стегна, в результаті чого м'яз різко спазмувався, з'явилася сильна біль. Ми йому надали екстрену допомогу, в принципі вже тоді була підозра, що він не зможе продовжувати гру, і я наполягав на тому, щоб він замінився, але Віда сказав, що продовжить грати. Але вже в кінці першого тайму стався рецидив цієї травми, на ривку він відчув різкий біль у задній поверхні стегна, що призвело до екстреної заміни. Як мінімум в цьому випадку відбувається пошкодження м'язової тканини з невеликим крововиливом.

Ми не встигли провести ретельну діагностику, тому що сьогодні вранці Віда полетів у Хорватію. Але, сподіваюся, хорватські лікарі розберуться, зроблять кваліфіковану діагностику і постараються зробити все можливе, щоб він взяв участь у чемпіонаті світу.
На відновлення йому знадобиться близько 3 тижнів.

Віда пообіцяв, що буде нам дзвонити і повідомляти про стан свого здоров'я весь той час, поки буде перебувати у національній команді на зборі в Австрії, - цитує старшого лікаря команди Леоніда Миронова sport.ua.