Експерт програми «ПроФутбол» Сергій Нагорняк в ексклюзивному інтерв`ю для 1927.com.ua висловив свої думки щодо майбутнього «Динамо» під керівництвом Сергія Реброва та про динамівську молодь
- Чи не здалося вам, що до 70-ої хвилини матчу «Динамо» - «Зоря», у киян залишилась втома від фіналу Кубка?
- Я не сказав би, що вони так втомилися, але це було, звичайно, десь. Вони грали на такому емоційному підйомі - видно було, що ось-ось заб'ють. Не завжди все виходило, але їм гра не потрібна була, за великим рахунком. «Зорі» потрібно було заробити хоча б за одне очко.
- Можна когось виділити в матчі?
- Як не дивно, вся команда легко грала. Гра, яка вже нічого не вирішує, вже ось і Цуріков вийшов, і Сидорчук, і Калітвінцев - всі грали. Звичайно, треба в таких іграх перевіряти хлопців, бо це, можливо, майбутнє «Динамо» Київ.
- Як ви оціните гру Цурікова, Калітвінцева та Сидорчука?
- Ну що оцінювати? Хлопці вийшли з бажанням. Оцінювати гру потрібно з такими командами як «Дніпро», «Шахтар» та «Металіст». Одна справа - грати, коли результат не тисне, а інша справа - коли тисне результат. Це зовсім різні речі. Звичайно, зіграли непогано, але їм ще потрібно працювати і працювати, щоб далі вдосконалювати свої нововведення.
- Чи зможе Ребров стати другим Гвардіолою?
- (Сміється) Це ви у Сергія Станіславовича запитайте. Все залежить від нього. Ми зараз говоримо як пальцем в небо, буде чи не буде. Початок кар'єри - краще не придумаєш. За місяць роботи з командою в якості виконуючого обов'язки, виграти Кубок України. Звичайно, це великий плюс. У нього все є, досвід європейський. Плюс, говорить про те, що ми побачили за місяць, як команда перетворилася. Дай бог, щоб у нього все вийшло. Я буду тільки за. Говорити, вийде чи не вийде, я навіть намагатися не буду.
- Ребров знайшов потрібні слова для легіонерів. Як ви вважаєте, чому цього не зміг зробити Блохін? Адже гравців купували тих, які сам Олег Володимирович просив.
- Це в Олега Володимировича, напевно, краще запитати. Тому що Олег Володимирович, як ми розуміємо, не так сильно горів бажанням з ними спілкуватися. Він думав, що жестами рук футболісти зрозуміють. Вони прийшли з Європи, де їм конкретно говорили, що робити. Їм потрібно ставити завдання: роби так, так, так. Я не знаю, складно судити. Як я розумію, то у нього просто не було контакту з іноземцями. Не розмовляв, напевно, з ними, а Ребров знає англійську мову, спокійно може підійти тет-а-тет без третьої особи, без перекладача, поспілкуватися, запитати які проблеми, вислухати. Знайшов контакт з футболістами і вони повірили в нього. Якщо футболісти йдуть до президента і кажуть, що дуже хочуть, щоб він працював - це про щось говорить.
- У будь-якому випадку, це краще двохсторонньої гри?
- Звичайно, краще. Може, залучать нових хлопців. Дебютувати може Макаренко. Хлопці, яких не викликали, може, зіграють.
Розмовляв Ігор Гусаков