- Насправді, запорізький етап у кар'єрі Максима був дуже яскравим. І знаєте, він не тільки дуже талановитий хлопець, але й відноситься до тих футболістів, з якими приємно працювати. У тому плані, як він все схоплював на льоту, вбирав усе як губка.
- Не було помилкою з його боку так рано перебиратися в «Динамо»? Адже в Запоріжжі у нього було гарантоване місце в основі і постійна ігрова практика?
- Зараз ми можемо тільки припускати. Може, йому дійсно потрібно було ще трохи зміцніти, змужніти. Хоча, якщо чесно, коли Коваль йшов, я думав, він відразу ж і на новому рівні заграє настільки ж яскраво. На той момент я думав так. Але і зараз продовжую вірити, що у нього ще все попереду. Навіть той вік, в якому Максим перебуває зараз, для воротаря вважається дитячим. Упевнений, що Коваль ще буде прогресувати і голосно заявить про себе.