«Чи шкодую, що все закінчилося саме так? Ви знаєте, зараз вже трохи відійшов. Мій агент мені завжди каже, що не потрібно переживати і жити минулим. Життя триває.
Єдино про що шкодую, так це про те, що мені не дали попрощатися з уболівальниками в останній грі. Нехай на хвилину, але для мене це було важливо. Тим більше що гра складалася, поки її не зіпсували замінами. Хочу подякувати всім хлопцям, з якими мені пощастило грати разом. Всім вболівальникам, які завжди нас щиро підтримували.
Чи приїду на прощальний матч в «Динамо»? Ні. По-перше, я відчуваю в собі сили і не збираюся закінчувати кар'єру. А по-друге, я вважаю, що в «Динамо» зі мною вже попрощалися», - розповів форвард кореспонденту «Газети.Ru».