Ведучий телепрограми «Профутбол», Ігор Циганик, поділився своїми думками з приводу ФФУ та українського футболу.
«До останнього ми не знали, де проходитиме Кубок України. Не знали, чи будуть на ньому глядачі. Взагалі, бездарність нашої Федерації в бажанні брати на себе відповідальність, зараз просто вражає. Виявляється, що в лютому, матчі Ліги Європи могли пройти в Україні без глядачів. Але тоді ситуацію вдалося якось вирулити» - розповів Ігор.
«З одного боку, прикро, а з іншого, я радий, що почали говорити про ФФУ не тільки ми, журналісти. Те, що зараз робиться у Федерації доводить просто до катастрофи. Ми 23 роки будували футбол і насолоджуємося фантастичним чемпіонатом, який закінчився і можемо це розвалити в один момент. Вже потрібно приймати рішення. Як можна не знати, як ми будемо проводити наступний чемпіонат»
«У мене таке враження, що вже йдуть диверсії. Спочатку було враження, що це все від незнання, від нестачі досвіду. Але зараз це вже спрямовані диверсії проти українського футболу. Ці рішення, ця лінь у прийнятті рішень, ця безвідповідальність і не бажання брати на себе будь-яку відповідальність. Так, ми нікуди не заїдемо. Так, ми дуже швидко втратимо те, що будували 23 роки» - завершив Циганик.