.
- Призначення Реброва можна розглядати в декількох площинах, - говорить Олег Федорчук, - Вітати можна тільки те, що запросили молодого фахівця. Але насторожує ситуація в «Динамо». Клуб, як не мав стратегічного бачення розвитку ситуації, так і не має. Оголошувався курс на атлетичний футбол, а брали людей, які не могли виконати певний обсяг роботи на полі. Або - заявляли про ставку на контратаки, а флангових гравців не запрошували.
Чи зуміє змінити ситуацію Ребров, який зобов'язаний Ігорю Суркісу, невідомо.
Друге: від того, як пояснили призначення, віє совдепією. Прийшла група футболістів і заявила, що атмосфера в клубі покращилася, що тренер спілкується з ними на одній мові. Так беріть перекладача тоді. Якщо відстоювати фахівця, то треба напирати на інші фактори. Сказали б: подобається, як Ребров будує гру, близькі його життєві принципи.
Третє: потрібен тренерський штаб. У сучасному футболі роль асистента збільшується, це пішло від Алекса Фергюсона. Добре, що Ребров має іспанця Рауля Ріанчо. Можливо, варто додати ще одного або двох маститих фахівців.
Поки до плюсів Реброва можна зарахувати один тайм матчу з «Шахтарем» і поліпшення дій Велозу. Заміна Віда - Даніло Сілва очікувана.