Цього разу на особисте запрошення президента київського «Динамо» Ігоря Суркіса і почесного члена УЄФА Григорія Суркіса матч «Динамо» - «Копенгаген» відвідали поранені військовослужбовці, які проходять післяфронтову реабілітацію і яким за станом здоров'я можна було залишати межі госпіталю в супроводі волонтерів та представників клубу.
Також керівництво клубу запросило воїнів з Київського центру допомоги військовим АТО, всього - понад 20 осіб.