Вадим Євтушенко: «Мені здається, що у Реброва все вийде»

Динамо Київ 20 Травня, 13:33 773
Вадим Євтушенко: «Мені здається, що у Реброва все вийде»     | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» 1980-х років Вадим Євтушенко прокоментував події 30-го туру чемпіонату України.

- Підтримуєте рішення президента «Динамо» призначити головним тренером цього молодого фахівця?

- На мій погляд, дана ситуація вимагає комплексного розгляду.

Крім того, що в команді з'явився малюнок гри, Сергію Станіславовичу вдалося плідно попрацювати з футболістами - ті хлопці, які раніше не блищали, при Реброві показали себе з кращого боку і виглядали більш мотивованими.

Все це стало запорукою того, що президент «Динамо» довірив кермо влади саме молодому фахівцеві.

Особисто мені здається, що у Реброва все вийде.