Слідом за Ребровим, який став повноцінним коучем «Динамо», від приставки «В. О."позбувся і Рахаєв в «Металісті». А власник «Дніпра» Коломойський запропонував продовжити контракт Рамосу. Той взяв паузу на роздуми, хоча напередодні під час святкування «срібла» вже видав тост - «піднятися в ЧУ рядком вище».
Чи зможуть наші клуби, враховуючи ситуацію в країні, посилитися влітку на трансферному ринку? «Наскільки я знаю, робота над залученням новачків нині йде. Сподіваюся, що в країні все заспокоїться, і трансферне вікно клуби будуть використовувати по повній, - сказав нам агент ФІФА Михайло Гулордава. - Просто деякі команди раніше і так вже достатньо зміцнилися. Наприклад, «Динамо». У «Шахтаря» також футболістів на два склади. Але, як завжди, у «гірників» будуть точкові придбання. А от серйозно посилюватися повинен «Чорноморець», адже брати участь в ЛЄ з тим складом, який у них є, буде важко. Але найактивнішим покупцем повинен бути «Дніпро». Якщо передня лінія у них в нормі, то по захисту виникають проблеми, які потрібно вирішувати. Звичайно, можна грати і наявною обоймою, але тут питання, що за завдання ставлять перед собою дніпряни - просто взяти участь в ЛЧ або добитися доброго результату. Україна в фінансовому плані - не задвірки Європи. Тим більше, в Німеччині, Іспанії, Італії є свої економічні проблеми. Наші клуби створюють гарні умови для роботи. Якщо ситуація заспокоїться, то багато гідних легіонерів будуть йти в український чемпіонат».
На думку Гулордави, не варто очікувати влітку і гучних трансферів з ЧУ. «Зараз в Україні є два футболісти, які мають стабільний попит у Європі? - Коноплянка і Ярмоленко, - говорить агент. - Але ці два футболіста не жадають грошей. Якщо вони підуть, то зроблять це красиво, із вдячністю до клубу. І тільки в тому випадку, якщо клуб захоче їхпродати. Не знаю, чи піде влітку Коноплянка, коли його команда вперше в історії вийшла в ЛЧ. Чомусь мені здається,що влітку Женя залишиться, а піде взимку.
З Ярмоленком ситуація схожа. В «Динамо» новий головний тренер. З Ребровим у гравців нормальні взаємини, є взаємна підтримка. До того ж у цьому сезоні від «Динамо» багато чого чекають».
До слова, на останньому матчі «Дніпра» на трибунах помітили скаутів «МЮ». При цьому, за повідомленням англійських ЗМІ, інтерес до Коноплянки ущух у «Ліверпуля», в який взимку Женя дивом не перейшов. Тепер їх трансферна мета-гравець «Саутгемптона» Лаллана. «Ми й самі поки не знаємо, чому вірити. Але якщо звертати увагу на все, що пишуть в інтернеті, то голова кругом піде, - поділився з нами батько футболіста Олег Коноплянка. - Всі розуміють, що Женя амбітний футболіст. Думаю, вся Україна хоче, щоб він вже зараз пішов. Чи не з-за того, що в «Дніпрі» йому якось не так, а щоб наш футболіст грав в серйозних європейських чемпіонатах. Але поки конкретно сказати нічого я не можу.Зараз все тільки починається. чи може вплинути участь «Дніпра» в ЛЧ на бажання Жені залишитися? Все може бути».