«Перед зимовою перервою Роман серйозно травмував спину. І колишній тренер киян Олег Блохін попросив його зіграти останні два матчі, які він відіграв на уколах. Але коли він потім приїхав додому, то не міг ні спати, ні відпочивати, ні ходити.
Зверталися до народних цілителів, мануальних терапевтів, до лікарів з Києва. Вилікували, але через травму він не встиг нормально підготуватися і до початку сезону підійшов із зайвою вагою. Тому, коли йшла підготовка, краще виглядав Беланда. Хоча все одно за те, як Рома наполегливо працював - можна було б і його потихеньку підпускати. Але його зовсім перестали випускати. А ви зрозумійте, що таке для футболіста тренуватися в холосту.
Так і вийшло, що не вистачило десь самооцінки і працьовитості. Це психологічний момент з яким він не зміг впоратися, а я не знав про все, що відбувається. Дзвонив йому, а він «Все добре, на тренуваннях все нормально, - заявив Анатолій.
Розмови про те, що тренерський штаб киян свідомо виставляє в основу дорого купленого Беланду, Анатолій Безус відкидає.
«Я сам тренер і прекрасно знаю, що грає завжди той, хто сильніший. Був би Рома сильніше, то грав би він. Просто, на мою думку, саме через травму він і не входить в основу», - вважає батько гравця.
Проте Анатолій Безус переконаний, що восени Роман поверне свою найкращу форму.
«В оренду йти не треба. Дуже погано до цього ставлюся. Вважаю, що він повинен проявити себе в «Динамо» і рухатися далі. У Роми є всі можливості та здібності грати в «Динамо». Якби їх не було, то він би туди і не став туди переходити. Але якщо і переходити кудись, то тільки в клуб такого ж рівня, назад повертатися не потрібно. Йому ще тільки 23 роки, все попереду», - переконаний батько футболіста.
Крім того, Безус-старший додав, що ставлення до сина з боку нового головного тренера Сергія Реброва кардинально відрізняється від того, що було раніше.
«У Реброва зовсім інший підхід до команди. Видно кардинально інше ставлення до всіх футболістів, у тому числі і до молодих. І за це Реброва дуже поважають гравці, це видно. Видно як Сергій вболіває за своїх хлопців. Видно по замінах, які робить, за складом, який виставляє. Подивіться на ігри з «Зорею», «Таврією». У цих матчах він дав шанси молодим футболістам і це їх окрилює. Чому раніше такого не можна було робити?», - цитує Анатолія Безуса «Газета по українські».