- З яким настроєм збірна підходить до матчу проти Нігеру?
- У нас чудовий настрій, всі раді повернутися до розташування збірної, готуємося до гри.
- Що знаєте про суперника?
- Поки ще нічого, але я впевнений, що завтра будемо розбирати їхню гру.
- Чи є якась недооцінка з вашого боку, адже нещодавно грали проти Франції, а тепер суперником є не найпопулярніша африканська команда?
- Нічого страшного, ми граємо вдома, нам потрібно вийти і порадувати уболівальників своєю грою.
- Як зустріли п’ятьох нових гравців у збірній?
- Нормально зустріли, нібито ніхто їх не ображав (посміхається).
- Михайло Іванович казав, що їх зустріли якось по-особливому.
- Та ні, в принципі, нічого особливого.
- Чи існують у збірній певні традиції для новачків?
- Ні, ми пісні не співаємо на стільчику.
- Після того, як відмінили ваш збір у США, коли багато гравців відмовились їхати. Як вплине те, що ви зібрались всього на три дні?
- Нічого страшного, зберемося, зіграємо. Сподіваюся, що виграємо гру. Не було сенсу летіти в Америку на десять днів і там літати ще по країні. Всі втомились, у всіх був складний сезон.
- Складний сезон закінчився, як ви себе почуваєте, як хлопці в команді? Залишилися сили для збірної?
- Я думаю, що кожний футболіст зможе зібратися на одну гру. Тим паче ми граємо вдома, потрібно закінчити цей сезон на хорошій ноті.