Артем Федецький: «А французам я б побажав, щоб вони з групи не вийшли»

Динамо Київ 20 Травня, 18:00 869
Артем Федецький: «А французам я б побажав, щоб вони з групи не вийшли»    | 19-27
Захисник збірної України Артем Федецький розповів про настрій команди і майбутній товариський матч.

Захисник збірної України Артем Федецький розповів про настрій команди на майбутній товариський матч.

- І на офіційні матчі, і на товариські у нас завжди була достатня мотивація. Адже це національна команда, і ми всі професіонали - сачкувати ніхто не буде, всі будуть грати і віддаватися повністю. Звичайно, треба перемогти і на хорошій ноті піти у відпустку. Думаю, прийдуть уболівальники нас підтримати, і треба буде їм віддячити за підтримку. Настрій в нас гарний. Ми в клубі, як сказало керівництво, завдання навіть трохи перевиконали, увійшли в історію. Могли і перше місце зайняти, але, напевно, були до цього десь психологічно не готові.

З ким грати в цьому товариському матчі, нам все одно. Що б хто не говорив, це збірна, я ніяких проблем не бачу. Просто не всі збірні зараз рвуться грати в Україні.

Реабілітуватися за поразку від Франції? Ні, я думаю, що це буде вже в наступному відборі. Так суперник був непростий, так вийшло, але це вже історія. За кого вболіватиму на ЧС- 2014, поки не знаю. За французів точно не буду, а за інших... Просто буду дивитися, якщо вдасться. Адже ми на зборах будемо, а там різниця в часі, матчі будуть вночі. А французам я б побажав, щоб вони з групи не вийшли (посміхається), - цитує Федецького сайт «Динамо від Шурика».