Сергій Сидорчук: «Сезон вийшов провальним»

Динамо Київ 20 Травня, 18:13 1858
Сергій Сидорчук: «Сезон вийшов провальним»       | 19-27
Сергій Сидорчук дав коротеньке інтерв'ю для 1927.com.ua перед відкритим тренуванням збірної України.

Сергій Сидорчук дав коротеньке інтерв'ю для 1927.com.ua перед відкритим тренуванням збірної України.

- З яким настроєм прибули у збірну?

- Як зазвичай, з гарним настроєм.

- Охарактеризуйте сезон.

- Якийсь незрозумілий був сезон. В плані того, що, наче, якийсь трофей завоювали, але 4 місце зайняли в чемпіонаті. Тому, можна сказати, що сезон вийшов провальним.

- Ви вийшли на пару хвилин фіналу Кубка України. Які емоції були? Особливо після фінального свистка.

- Найприємніші. Перший серйозний трофей в моєму житті. Це, напевно, найприємніші спогади.

- Як в команді сприйняли те, що Сергій Ребров став головним тренером?

- Дуже добре, чесно кажучи. До цього все йшло, дивлячись на нашу гру, на результат.

Розмовляв - Олександр Ушаков