Сергій Сидорчук дав коротеньке інтерв'ю для 1927.com.ua перед відкритим тренуванням збірної України.
- З яким настроєм прибули у збірну?
- Як зазвичай, з гарним настроєм.
- Охарактеризуйте сезон.
- Якийсь незрозумілий був сезон. В плані того, що, наче, якийсь трофей завоювали, але 4 місце зайняли в чемпіонаті. Тому, можна сказати, що сезон вийшов провальним.
- Ви вийшли на пару хвилин фіналу Кубка України. Які емоції були? Особливо після фінального свистка.
- Найприємніші. Перший серйозний трофей в моєму житті. Це, напевно, найприємніші спогади.
- Як в команді сприйняли те, що Сергій Ребров став головним тренером?
- Дуже добре, чесно кажучи. До цього все йшло, дивлячись на нашу гру, на результат.
Розмовляв - Олександр Ушаков