Перед відкритим тренуванням гравець збірної України Андрій Пілявський дав ексклюзивне інтерв’ю кореспонденту сайту 1927.com.ua, у якому розповів про свій переїзд до Ізраїлю, розказав про свої симпатії у чемпіонаті України, та ще багато цікавого.
- Які у команді настрої перед матчем зі збірною Нігеру?
- Всі перебувають у гарному настрої, з позитивними емоціями. Настрій звичайний, на кожну гру маємо максимально серйозно налаштовуватися.
- Як Ви свого часу зважились на перехід у нікому невідомий чемпіонат Ізраїлю?
- Так склалася моя футбольна кар’єра. Добре, що заграв там.
- А як поставились до такого рішення друзі та родичі?
- Всі позитивно відреагували, я потрапив у найкращий клуб країни – «Маккабі» Хайфа, тому всі гарно сприйняли.
- А чим відрізняється ставлення до футболу у далекому Ізраїлі?
- Там люди дуже люблять футбол, стадіон кожного разу повністю заповнюється.
- Чи не думали Ви про повернення до України?
- Ну звісно, мені б хотілося повернутись до України, але зараз про це не думаю.
- Чи не було пропозицій з України?
- Нічого серйозного не було. Не хотілося б зараз про це говорити.
- А кого підтримуєте зараз в українському чемпіонаті?
-Нікого так особливо не підтримую. Слідкую за кожною командою потроху. А так, щоб підтримувати - то нікого.
- Чи одразу Ви влились у колектив збірної?
- Я багатьох хлопців до цього уже знав. Тому швидко знайшов спільну мову з усією командою. Ніяких проблем з адаптацією не було.
- А хто у команді «душа компанії»?
- Всі нормальні, веселі хлопці. Так, наче, і виділити нема кого.
- А як ви ставитесь до політичної ситуації у країні?
- Чесно кажучи, не хотілося б говорити про політику…
Розмовляв - Тарас Панченко
Фото: Валентин Васильковський