«На базу «Динамо» останні два роки і їздити не хотілося. Все було настільки напружено. Останній раз, як приїхали - все спокійно, всі посміхаються, все нормально. Побачили Реброва - абсолютно впевненого в собі і ми в нього відразу повірили. Переконало, що він може стати тренером і якщо йому не дати шанс, то в майбутньому ми можемо втратити хорошого фахівця», - пояснив журналіст в ефірі телеканалу 2+2».
Ігор Циганик: «На базу «Динамо» останні два роки їздити не хотілося»
Ведучий, коментатор телеканалу 2+2 Ігор Циганик розповів, що змінилося на тренувальній базі «Динамо» після зміни головного тренера.