На 79-й хвилині поєдинку він вийшов на заміну замість Юнеса Беланди, дебютувавши в першій команді «біло-синіх». Після гри опорний півзахисник поділився враженнями від своїх перших хвилин у футболці головної динамівської команди:
- Думаю, для кожного футболіста дебют за першу команду - це велика подія в житті, я дуже його чекав, і, нарешті, цей день настав.
- Коли дізналися, що потрапите в заявку?
- Вранці перед грою. Я ще до збірної U-19 встиг виїхати, ми зіграли товариський матч проти збірної Угорщини. Потім повернувся в клуб.
- Яку установку давав вам Сергій Ребров перед виходом на поле?
- Сказав грати в центрі поля, намагатися контролювати м'яч, не бити аби куди, і довести матч до логічного завершення.
- Ви діяли на звичній позиції? Тобто, ніяких особливих обов'язків у вас не було?
- Так, тренери якраз і просили мене робити те, що вмію, виконувати мої звичні обов'язки.
- Наскільки легко було влитися в гру з лави запасних?
- Насправді, досить легко, адже всі гравці дуже високого рівня. Коли з тобою грають сильні партнери, то й самому грати значно легше. Всі хлопці мене підтримали, підбадьорювали, я їм за це дуже вдячний.
- Яке враження справила на вас «Зоря» за той час, що ви провели на полі?
- Це хороша команда, півтора тайма ми не могли їм забити. На щастя, після першого м'яча відразу ж відзначилися у другій і третій раз. «Зоря» претендувала на місце в єврокубковій зоні, вони добре обороняються, словом, симпатична команда.