Дьємерсі Мбокані: «Спасибі всій команді, технічному персоналу і вболівальникам»

Динамо Київ 21 Травня, 08:34 1545
Дьємерсі Мбокані: «Спасибі всій команді, технічному персоналу і вболівальникам»  | 19-27
Конголезький нападник київського «Динамо» на своїй сторінці у Facebook подякував вболівальникам та підбив підсумки сезону.

Конголезький нападник київського «Динамо» на своїй сторінці у Facebook подякував вболівальникам та підбив підсумки сезону.

«Хороший сезон в «Динамо» завершився завоюванням Кубка України. Я забив 17 голів у 25-ти матчах чемпіонату України (16 – transfermarkt). Спасибі всій команді, технічному персоналу і вболівальникам за прекрасний сезон. У мене й досі контракт з «Динамо», тому належу цьому клубові».