Конголезький нападник київського «Динамо» на своїй сторінці у Facebook подякував вболівальникам та підбив підсумки сезону.
«Хороший сезон в «Динамо» завершився завоюванням Кубка України. Я забив 17 голів у 25-ти матчах чемпіонату України (16 – transfermarkt). Спасибі всій команді, технічному персоналу і вболівальникам за прекрасний сезон. У мене й досі контракт з «Динамо», тому належу цьому клубові».