Як «сепаратисти» і «бандерівці» за збірну України тренувалися. ФОТО

Динамо Київ 21 Травня, 08:54 1542
Як «сепаратисти» і «бандерівці» за збірну України тренувалися. ФОТО   | 19-27
Сезон в Україні підійшов до кінця, і, напевно, багато хто вже думками відпочиває десь на пляжах. Але у збірної України робота кипить...

Ще б пак, замість очікуваної двохсторонки у підопічних Фоменка з'явився справжній суперник - збірна Нігера. Правда, є у нашої команди і свій недолік - через травми команді не допоможуть Селезньов, Ракицький і Гусєв. Але є для них резерв. Відразу п'ятьох новачків викликав Фоменко - Безотосного, Зубейка, Ткачука, Ордеця і Болбата.

Після традиційної пробіжки гравці трохи повеселилися - грали в щось на зразок ручного м'яча. А потім влаштували змагання на контроль м'яча, поділившись на чотири команди. Одна з них була зібрана з представників команд зі східної України - «гірники» Степаненко і Кучер, Хомченовський із «Зорі», Ордець з «Іллічівця», Едмар з «Металіста».
"Гей ви - сепаратисти, давайте, працюйте», - пожартував над східною четвіркою один з помічників Фоменка. Футболісти на таке прізвисько не образилися, а навпаки, підтримали почин коуча і під час вправ звучало то «сепаратист», то «бандерівець».

А наприкінці гравці розбилися на дві команди і зіграли двохсторонку. Грали 13 на 13. Незважаючи на статус товариського матчу, грали з азартом. «Гей, фол. Коля, навіщо ти рукою граєш», - апелював до Морозюка Шевчук, який опинився на газоні. Девічу це так сподобалося, що навіть почав пенальті випрошувати за гру рукою у штрафному. Перемогу з рахунком 3:0 здобула команда Тимощука, де грали переважно новачки і молодь. Проти них грала команда з Коноплянкою, Ярмоленком, Степаненком, П'ятовим.