«Під'їхав на другий тайм, першого не бачив. Ми контролювали гру, м'яч був завжди у нас.
Звичайно, коли сиджу на трибуні, хочеться вийти і допомогти команді», - цитує Калітвінцева канал «Футбол 1».
«Під'їхав на другий тайм, першого не бачив. Ми контролювали гру, м'яч був завжди у нас.
Звичайно, коли сиджу на трибуні, хочеться вийти і допомогти команді», - цитує Калітвінцева канал «Футбол 1».