Ультрас «Динамо» відзвітувались про витрачені гроші

Динамо Київ 21 Травня, 15:58 1868
Ультрас «Динамо» відзвітувались про витрачені гроші     | 19-27
До вашої уваги усі витрати столичних ультрас:

«На минулих вихідних ми витратили залишки грошей, які були зібрані на матчі проти Шахтаря - 6647 грн та 5 євро. Раніше з тих грошей витратили:

5000 на допомогу руху Зоря Луганськ

5000 на допомогу миколаївському руху

5000 рухаю МХ

3000 компенсували людям, у яких пошкодили машини в Чутово.

Ті фанатські рухи Півдня і Сходу України, з ким ми підтримуємо контакт, з їх слів на даний момент фінансової допомоги не потребують.

Всього на вихідних ми витратили 13971 грн (частина була знята з картки, на яку Ви кидаєте гроші). На ці гроші ми закупили екіпірування для одного з військових підрозділів. Сподіваємося на те, що наша допомога збереже чиєсь життя!

Отже, ми виконали свої зобов'язання перед Вами - тими, хто допоміг підтримати нашу ініціативу. Ще раз - ДЯКУЄМО ВАМ.

На картці ще залишилися гроші, періодично ми будемо робити звіти, про те, як ми витрачаємо ці гроші.

Як було сказано на зборі після матчу проти «Зорі»: візьміть собі за правило раз в місяць кидати на цю картку (Приват Банка 6762 4683 1469 2389 Микульський Андрій) хоча б 20 гривень. Всі гроші з цієї картки ми витрачаємо на справи, які стосуються безпосередньо складної ситуації, яка склалася у нас в країні».

Разом - СИЛА!

Слава Україні!