«Перший тайм матчу з «Шахтарем», та й взагалі то, як «Динамо» пресингувало суперника всі 90 хвилин, нагадало мені той час, коли команду очолював Валерій Васильович Лобановський. Уболівальники зі стажем, напевно, пам'ятають часи, коли суперник киян з самого початку зустрічі потрапляв під каток і результат матчу вирішувалося в перші 20 хвилин. Тому цей матч дав мені можливість згадати той час, коли «Динамо» так грало.
Для мене дуже приємно, що в Ігоря Михайловича вистачило терпіння і витримки, щоб у «Динамо» був тренер з київським серцем. На мою думку, з якою, думаю, багато хто погодиться, «Динамо» - це не той клуб, де б сприйняли призначення іноземного тренера. Хочу побажати Сергію Реброву удачі. Для мене це велика несподіванка, що в останніх матчах гра київського «Динамо» почала нагадувати ту гру, якою команда завжди славилася.
І те, що я почув, що Сергій Ребров затвердив тренерський склад, і команду «Динамо - 2» буде тренувати Юрій Максимов, а я вже давно стежу за цим фахівцем, працював з ним, тому знаю його і як гравця, і як людину... Поверте мені, я знаю, що він виросте в дуже великого тренера», - цитує Ковалевича Dinamo.in.ua.